ShinobiSeken

Nowy świat shinobi


#1 2010-06-26 20:04:43

Rekin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 13
Punktów :   

Regulamin Kuźni

Masz pomysł na broń? Chodzi ci po głowie jakiś unikatowy przedmiot? A może masz pomysł na niezwykłą marionetkę? Napisz projekt zgodnie z szablonem, a przedmiot zostanie poddany ocenie i wycenie. Poniżej znajduje się wzór opisu przedmiotu.

Szablon broni:

Nazwa: No chyba zrozumiałe
Wymiary: Podane w cm.
Materiał z którego wykonana: Stop, tworzywo z którego wykonany jest przedmiot.
Możliwości broni i jej różnego typu dodatki: Wszystkiego typu schowki, ukryte ostrza i co tam wam jeszcze w duszy gra. Również wpisywać wszystko związane z posługiwaniem się bronią.
Właściwości unikatowe: Czyli wszystko począwszy od przewodzenia chakry na innych cudach które wam przyjdą do głowy. Wymagana jest zgoda administratora fabularnego na wykucie unikatu.

Szablon marionetki:

Nazwa: Nie trzeba tłumaczyć.
Wymiary: Podane w cm.
Materiał z którego jest wykonana: Stop, tworzywo z którego wykonana jest lalka.
Wyposażenie marionetki: Czyli wszystkie wyrzutnie, bronie i inne przedmioty posiadane przez marionetkę.
Dodatkowe zdolności: O ile marionetka je posiada.
Opis działania marionetki: Czyli no krótki opis możliwości jakie daje kuglarzowi.

Na koniec parę zasad na temat działania kuźni.

1. Zakładacie temat o nazwie: Broń dla xxx (xxx - nick gracza).
2. Przedstawiacie projekt zgodnie z szablonem i czekacie na wypowiedzi osób upoważnionych.
3. Jeśli są jakieś niejasności odpowiadacie na pytania zadane przez osoby uprawnione.
4. Wypowiadać się mogą tylko osoby do tego uprawnione wraz z autorem danego cacka.
5. Pamiętajcie, administrator to też człowiek dlatego na raz może być umieszczony tylko jeden projekt danej osoby.
6. Po akceptacji wystarczy zapłacić za przedmiot i się nim cieszyć.


Pozwoliłem sobie skopiować wiadomość Kijka i napisać nowy temat tam gdzie powinien być Nie mogłem przenieść tematu bo cały czas wyskakiwał mi jakiś błąd.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grzenda.pun.pl www.futbolcup.pun.pl www.wielkopolskiots.pun.pl www.polskisupertruck.pun.pl www.futbol24.pun.pl